CAPIVITKA
Wałbrzych, 53
jak usunac profil

jak to zrobic
Flirtak
Mielec, 31
CAPIVITKA wrote:
jak to zrobic
Witamy,

usunąć konto można klikając na te miejsce, gdzie macie profilowe zdjęcie, w opcjach "Ustawienia", po "Ustawieniach użytkownika" jest opcja "Usuń profil". Gdy konto jest usuwane, VIP usługa (jeśli jest aktywna), zostaje, gdyż jest ona powiązana z prenumeratą SMSową. Dlatego, jeśli macie VIPa, trzeba wysłać SMS wiadomość: STOP VIP
na numer 60698 .
Wpisując STOP VIP, koniecznie musi być odstęp pomiędzy STOP a VIP. Po wysłaniu wiadomości, VIP usługa już nie będzie aktywna.

--
Pozdrawiamy.
Zespół Flirtak.pl
niestety w moim przypadku to się nie udaje być może ze względu na to że logowałem cię przez fejsa. hasło jedyne które mi przychodzi do głowy to te którego używam na fejsie a one nie wchodzi. Pozdrawiam
Flirtak
Mielec, 31
wrote:
niestety w moim przypadku to się nie udaje być może ze względu na to że logowałem cię przez fejsa. hasło jedyne które mi przychodzi do głowy to te którego używam na fejsie a one nie wchodzi. Pozdrawiam
W takim wypadku, będąc na stronie gdzie trzeba wpisać swoje hasło (a Pan go nie ma, gdyż logowanie się odbywa przez facebook) obok tego okna do hasła, po prawej stronie jest link "Zapomniałeś hasło?". Trzeba na niego nacisnąć i portal zgeneruje Panu nowe hasło, które trzeba będzie wpisać.

Pozdrawiamy.
Flirtak.pl