kasia2008kobieta156cm.20latSzprotawaPolskaZablokuj użytkownikaOdblokuj użytkownikaLogowanie 5 dni temu
"Mój status: wolny/a, szukam mężczyzny, z celem: randki, normalne relacje, wszelkie randki."
 1/5
Odpisuje wybiórczo.
Pokazać
Pokazać
Pokazać
Pokazać
Pokazać
Pokazać
Strzelec
Zwyczajnie pierwsza miłość przyłapuje ich w dzieciństwie, dlatego całe życie mogą się szybko zafascynować kimś i całym sercem poświęcić się każdemu nowemu romansowi. Strzelcy - romantyczni, zakochują się szybko, ale nie są na stale. Ze strony może się wydawać, że strzelec po prostu kolekcjonuje swoje miłosne zwycięstwa, ale w rzeczywistości za każdym razem on się prawdziwie zakochuje. I poważnie przeżywa każdą rozłąkę.

Jednak nie trzeba krytykować Strzelca za dziecinne zwyczaje. On po prostu niezwykle się stara, aby być wiernym. Jeśli Strzelec będzie miał szczęście spotkać kogoś, kto jest zdolny nie tylko do zrozumienia i podtrzymania, ale także może być na krok naprzód w stosunkach, to Strzelec może być nie tylko poważny, namiętny, ale również może się zgodzić na długotrwały związek.

Aby tak się działo w rzeczywistości, trzeba na to zasłużyć. Gdyż Strzelec cieszy się erotycznymi doświadczeniami zmieniając partnerów seksualnych lecz nie stara się poprawić relacje z człowiekiem, który jest stale obok niego.

Strzelec nie liczy swoich partnerów seksualnych, ale to też nie znaczy, że jego doświadczenia w łóżku są idealne. Ponadto, Strzelce boją się poważnych uczuć, dlatego często ograniczają się tylko seksem z podobającym się im człowiekiem. Dlatego też z tego samego powodu, przedstawiciele tego znaku mogą utrzymywać długoterminowe relacje z partnerem, który jest już zajęty, bo wiedzą, że nie będą mieli żadnych zabowiązań.
Ale to nie pomoże im uniknąć nudy w życiu seksualnym. Ponadto, Strzelec rzadko oferuje ludziom nowości w relacjach, choć pomysły partnera akceptuje z entuzjazmem. On także hojnie wymienia się otrzymanymi doświadczeniami i wykazuje swoje umiejętności przy drugiej osobie.

Najlepszy czas na seks: wieczorem, kiedy dzień już się kończy, Strzelec pragnie tylko jednego – usnąć. Ale przed tym musi się z Tobą kochać do upadego.


O mnie

Pokazać

Idealny partner

Pokazać

Na pierwszej randce wolę...

Pokazać

Chcę otrzymać takie prezenty:

731133202210
Chciałbyś się z nią spotkać?