10 porad dla kobiet o randkowaniu w sieci

Przypuśćmy, że niedawno zostałaś zraniona albo dawno nie byłaś w związku, dlatego ciągnie Ciebie do niezwłocznej kompensaty wszystkiego bólu i strapienia z ostatnich lat lub nawet dekad poprzez szybkie znalezienie sobie pary. Weź siebie w garść i powiedz sobie, że wszystko mija z czasem, dlatego trzeba się nabrać cierpliwości i nie zachowywać się aż tak rozpaczliwie. Musisz zmusić siebie do powstrzymania się od mówienia czegokolwiek zbyt intensywnego, negatywnego, co może przestraszyć spotkanego mężczyznę. Niestety, nie ważne jest co Twoje serce Ci mówi, musisz zachować dobry nastrój i porządek w myślach.

Oto zasady, które Ci pomogą być lekką w rozmowie przez internet:

1. Czasem nie odpowiadaj na maile i wiadomości. Jeśli mężczyzna zamiast napisania zdania lub dwóch wysyła Ci tylko uśmiech, czy inną ikonkę albo tylko pisze słowa powitania, nie odpisuj mu. Pokazuje to, iż on nie robi żadnego wysiłku, ma minimalne zainteresowanie Tobą. Korzysta z portalu dla zabawy, bez żadnego namiaru kogoś spotkać na poważne stosunki.

2. Jeśli mężczyzna szle Ci wiadomość, ale nie ma żadnego zdjęcia profilowego, napisz mu: "Fotka byłaby mile widziana. Dziękuję." I tyle, nic więcej. Nie wdawaj się w dłuższe konwersacje z taką osobą. Nie ważne, jak ciekawa byłaby rozmowa i jak długa wiadomość. jeśli nie wysyła Ci zdjęcia, musi być jakaś przyczyna. A gdy wyszle Ci swoją fotkę i spodoba Ci się ona, nie odpowiadaj w stylu: "Ładne zdjęcie", "Piękny uśmiech", napisz tylko: "Dziękuję za fotkę" i następnie odpowiadaj na jego pytania.

3. Nie mów mu, że przestudiowałaś jego profil, nawet jeśli analizowałaś każdy szczegół. Gdy będziesz odpowiadała na jego pierwszą wiadomość (po tym, jak zerknęłaś na profil), napisz mu: "Ładnie piszesz" i tyle. Nie pisz coś takiego, jak: "Oglądałam Twój profil, mój brat też jest księgowy i on także grał w kosza. Ja uwielbiam narty i tenis też... Mamy dużo co wspólnego." Pamiętaj, w zasadzie jesteś tak zajęta, że nie jesteś w stanie zapamiętać wszystką informację w profilu mężczyzny.

4. Nie używaj informacji z jego profilu do rozmowy. Na przykład, zauważyłaś, że mężczyzna niedawno się rozprowadził i piszesz: "Współczuję, dlaczego tak się stało?" albo zauważyłaś, że ma dwoje dzieci i pytasz o wiek. Nie jest to Twoją sprawą. Zachowaj te pytania na spotkanie. Także, nie zadawaj szereg pytań o pracy, jest to podejrzany sposób dowiedzieć się ile on zarabia i czy będzie mógł zapewnić Ci kosztowne życie. Pozwól mu popytać się o Tobie.

Rejestracja jest bezpłatna

Poznaj naszych członków

tomasz-marus z Brzeziny
tomasz-marus
25, Brzeziny
sanczesko203 z Jarosław
sanczesko203
30, Jarosław
Przemson z Bytom
Przemson
31, Bytom
piotrek31031 z Dębica
piotrek31031
33, Dębica
TaFajnaxD z Poznań
TaFajnaxD
24, Poznań
malenka898 z Parczew
malenka898
29, Parczew
nikodemus49 z Warszawa
nikodemus49
25, Warszawa
erdarken z Dębica
erdarken
28, Dębica
markusss z Świętochłowice
markusss
41, Świętochłowice
setheoc z Kraków
setheoc
27, Kraków

5. Nigdy nie pisz dla mężczyzny drugi raz, jeśli on zlekceważył Twoją pierwszą wiadomość. Nawet jeśli myślisz, że może być Twoim mężem na przyszłość lub duszą pokrewną. Nigdy! Szlenie wiadomości dwa razy z rzędu jest antytezą słów "lekka" i "niezależna". Być może wyjechał na dłuższy czas, czy jest zajęty, a ty będziesz wyglądała beznadziejnie. Może być i tak, że już mu się nie chce obcować, a nawet jeśli tak, posuwaj się dalej, do następnych konwersacji z innymi osobami. Pamiętaj, jak napiszesz mu dwie wiadomości jedna po drugiej i on odpisze, będziesz wyglądała jak prześladowca.

6. Jak otrzymasz złośliwą wiadomość typu: "Chciałbym otrzymać wiecęj niż 3 zdania od osoby, z którą mam zamiar się spotkać, od osoby otwartej i szczerej, bez żadnych gier.", kasuj ją. Natomiast, jak odpisze Ci ze słowami: "Opowiedz coś więcej o sobie", możesz mu opowiedzieć o zainteresowaniu, ulubionym miejscu, albo o niedawnej podróży.

7. Nie bądź inicjatorką w planie wiadomości. Niech to on zaczepia Cię, rozwesela i napomina o sobie. Napisz mu sama po miesiącu, kiedy będziesz pewna, że jest warty Twojej uwagi. Gdy będzie dzielił się z Tobą dowcipami i słowami typu: "mówiłem Ci, jaka cudowna jesteś?", zostaw to na następny tydzień, miesiąc. A czasem poczekaj 24 godziny i daj o sobie znać.

8. Nie bądź w złym humorze. Jak masz trudny dzień, kłopoty w pracy, problem z pieniędzmi, nienajlepsze samopoczucie itd., nie wylewaj tych rzeczy na inną osobę. Na przykład,nie mów coś takiego, jak: "Zwariowany tydzień. 30 ludzi wypędzono z pracy, ja mogę być następna. Mój eks chłopak był kretynem, mam nadzieję jesteś inny." Byłoby o.k. powiedzieć to dla swoich przyjaciółek, ale nie jest to dobry sposób zkusić chłopaka na randkę. Dlatego lepiej powiedz: "hey, otrzymałam Twoją wiadomość...jestem szalenie zajęta w pracy, ale już po niej, mam zamiar pocieszyć siebie włoskim daniem, miłego dnia!"

9. Po trzech lub czterech miesiącach możesz mu wysłać dowcipną wiadmość. Żart, który przypomina Ci o nim, nic związanego z seksem, tylko mały niewinny liścik. Na przykład, jeśli jest fanem koszykówki i jego faworyci przegrali turniej, możesz mu napisać: "hey, mam nadzieję jesteś w porządku. Współczuję, że oni przegrali. Być może w drugim roku!"

10. Słowa, których nie musisz używać w wiadomościach i tematy, których nigdy się nie podejmuj (nawet jeśli on o tym zagadał):


 • bratnia dusza

 • mężczyzna marzeń

 • zabowiązania

 • strach przed zabowiązaniem

 • wszystko co dotyczy seksu

 • Twoje albo jego długoterminowe plany

 • eks chłopacy

 • eks mężowie

 • ostatnie relacje

 • ślub

 • intymność


Wymienione tematy są bardziej osobiste i trzeba sporo czasu na to, aby móc rozmawiać o ślubie lub zabowiązaniu. Początkowa konwersacja ma być lekka, powierzchowna, nieskomplikowana... Staraj się wywarć wrażenie pogodnej i miłej kobiety, która i w rzeczywistości taką jest.

Rejestracja jest bezpłatna

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymać nowe hasło

Puk puk! Kto tam? "Cookies"! Poprzez kontynuowanie przeglądania witryny, wyrażasz zgodę na nasze wykorzystania 'cookies'.
Zgadzam się