10 sposobów jak zaimponować swoim stylem na pierwszej randce

Wrażenie, jak i dobry strój, jest trudne do wykonania, ale gdy etykieta jest w porozumieniu z Twoją garderobą, dobre rzeczy też się zdarzają. W ten oto sposób:

Musisz wziąść siebie w garść zawsze i wszędzie, to znaczy musisz być ubrany dopasowując się do miejsca pracy 5 dni w tygodniu. Mniej więcej od 8 do 17 godziny każdy dzień w pracy wlecze za sobą pewne reguły odzieży, które też mogą pasować do randek, ale być może będą krępować Twoje ruchy. Na szósty, siódmy dzień masz luz, ale miej na uwadze, że reprezentując siebe, pokazujesz jaki jest Twój poziom szacunku do kobiety. Dlatego uważaj w co się ubierasz, pokaż, iż Ci zależy na jej wrażeniu.

1. Kobiety mają obsesję na punkcie butów. Nie tylko na punkcie swoich lub butów innej kobiety, ale i Twoich też. Dlatego noś dobre buty, bo możesz się narazić na kobiece osądzenie. Wybierz odpowiednią parę na każdą porę - sznurowane lub buty bez sznurówek na wieczór; buty do jazdy samochodem, mokasyny lub proste buty po południu; klapki do niczego... Wybór właściwej pary butów już Ci przyniesie kilka punktów zanim się przywitacie, bo kobieta umie dostrzec Twoje obuwie już z daleka.

2. Wyjście z nią, szczególnie po raz pierwszy, to okazja aby się ubrać stosownie. Nie obwiązuj się krawatem, lecz żakiet - to dobry pomysł.

3. O ile otoczenie wymaga noszenie krawatu, to ubierz go. Radzimy sprawdzić jeszcze raz otoczenie, w którym będziecie spędzać czas, być może ubierzesz się zbyt szykownie.

Zarejestruj się teraz

Poznaj naszych członków

DKSTRU z Siedlce
DKSTRU
31, Siedlce
damian-grski z Siennica
damian-grski
30, Siennica
nokia197 z Katowice
nokia197
46, Katowice
catherina37 z Kraków
catherina37
44, Kraków
Amidamaru12 z Jasło
Amidamaru12
20, Jasło
marconii z Polska Cerekiew
marconii
41, Polska Cerekiew
wasio z Sosnowiec
wasio
42, Sosnowiec
teszub z Szprotawa
teszub
39, Szprotawa
stiwi1992 z Grudziądz
stiwi1992
26, Grudziądz
tomek_zegrze z 
tomek_zegrze
24,

4. Nie należy również zakładać garnituru. Jeśli idziecie do opery, to o.k. Teatr, być może. W przeciwnym razie będziesz wydawać się spięty. Może być i tak, że najlepsze co masz z ubrania, to Twój garnitur, ale on jest do pracy, zostaw go do poniedziałku. Twój cel randki ma być: wypoczynek, lub przynajmniej udawaj to. Lekki sweter lub koszula, to wybór, w którym należycie odpocznisz.

5. Noś ubrania, które pasują Tobie. Ostatecznym celem tego zajęcia jest możliwość zobaczeć jeden drugiego nago. Dlatego ubranie ma pokazać wszystkie Twoje atuty.

6. Pielęgnacja: obetnij paznokcie, wymyj włosy. Kobiety widzą szczegóły. One patrzą na ręce mężczyzn o wiele częściej, niż sami mężczyźni patrzą na swoje dłonie. Upewnij się, że wyglądasz na maksa. Widzą one wszystkie małe płatki na Twoim kołnierzu, dlatego nie wstydź się użyć szamponu przeciw łupieżom. Jeśli nie jesteś w stanie to zrobić, nie ubieraj ciemnych koszul.

7. Użyj lekkich perfumów. Kobiety lubią, gdy pachniesz przyjemnie. Ale nie przesadzaj z ilością, nie uduś biednej kobiety.

8. Nie należy nosić coś, do czego ubiegają się słowa "głupek" lub "ciekawy". T-shirty z wypowiedzeniami, stara czapka taty do polowania - te rzeczy nie pokażą kobiecie jaki mądry jesteś. Twoje słowa i czyny - tak.

9. Wyłącz głos swego telefonu.

10. Sprawdź rozporek

Zarejestruj się teraz

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymać nowe hasło

Puk puk! Kto tam? "Cookies"! Poprzez kontynuowanie przeglądania witryny, wyrażasz zgodę na nasze wykorzystania 'cookies'.
Zgadzam się