11 rzeczy, których nie musisz robić na pierwszej randce

Większość kobiet na tym pierwszym spotkaniu popełnia wiele małych błędów, które stwarzają wielki problem. Dlatego w tym tekście podamy Wam, szanowne kobiety, te małe błędy randkowe, które tak samo mogą odepchnąć mężczyznę marzeń, jak i mężczyznę spotkań. Oto lista:

1. Nie ubieraj się jak kloszard.

Miej swój styl, który może być sexy, ale bez przesady. Dlatego żadnych głębokich cięć, wysokich obcasów, w których ledwie się posuwasz i żadnych lekko-ukrywających spódnic. Przecież chcesz przykuć na sobie jego uwagę i szacunek, a nie propozycję na seks.

2. Nie rozdawaj obiecanek na przyszłość w celu otrzymania następnego spotkania.

Czasami dyskutując o nowej restauracji, która być może jest bardzo przytulna, mówisz: "Musimy tam schodzić kiedyś". Lub, kiedy wspominasz która to książka wywarła na Tobie wrażenie, sugerujesz: "Mogę Ci ją wypożyczyć". Problem jest w tym, że rozmawiając o takich obietnicach na przyszłość, narzucasz mężczyznom myśl na następne spotkanie. Teraz on musi zadawać sobie pytanie, czy chce Cię zobaczyć jeszcze raz, czy nie. Niech się przyzwyczai do Ciebie. Nie chcesz przecież być nadgorliwą, dlatego zaczekaj końca randki, kiedy możesz powiedzieć mu: "Byłoby miło jeśli jeszcze raz się spotkamy". A najlepiej, gdy on sam to powie, i zgodzicie się oboje na randkę.

Znajdź swoją drugą połówkę

Poznaj naszych członków

dawidek11304 z Katowice
dawidek11304
27, Katowice
Tomgott z Polska Cerekiew
Tomgott
44, Polska Cerekiew
Czons z Kraśnik
Czons
25, Kraśnik
bodek612 z Żary
bodek612
37, Żary
patryk1993 z 
patryk1993
25,
grzecznyaniolek z Warszawa
grzecznyaniolek
25, Warszawa
marek-tr z Warszawa
marek-tr
47, Warszawa
zaDużoPale z Olsztyn
zaDużoPale
22, Olsztyn
wixsa z Orzysz
wixsa
24, Orzysz
DeadWold z Rybnik
DeadWold
29, Rybnik

3. Bądź grzeczna.

Oczywiście, większość mężczyzn lubią wezwania, ale to oznacza, że pociągają je kobiety, które mają szacunek same do siebie. Bądź uprzejma wobec kelnera albo barmena. Nie wyśmiewaj zachowanie czy strój innej kobiety w restauracji. Bądź inteligentna.

4. Nie rób żadnej wzmianki o swoim emocjonalnym stanie.

Nie podawaj dużo informacji. Na przeciw Ciebie siedzący chłopak nie jest Twoim psychologiem czy najlepszym przyjacielem. Pierwsza randka nie jest tym momentem, gdy możesz wypowiedzieć mu wszystkie swoje kłopoty, niezgody z rodzicami, opowiedzieć jak Cię wkurza Twój szef, czy jaką miałaś kłótnię z kumpelą. (Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy w tych sprawach, być może musisz schodzić do lekarza, dać spokój z tymi problemami, aby być w nastroju na randce.)

5. Nie mów, że bierzesz leki przeciwdepresyjne.

Niestety, niektóre osoby nie bardzo dobrze się odnoszą do tego, czym są te leki i kto bierze ich. Daj mu poznać Ciebie, aby zrozumiał, że jesteś normalna, przedtym jak dowie się o byle jakich lekach.

6. Nie angażuj się w autoironię.

Ironizując siebie lub swoje słabe strony, nie pokazuj swoje wady w odstraszający sposób, bo będziesz wyglądała jak sobą niezadowolona kobieta, co jest nie do pojęcia mężczyznom. Miej poczucie humoru, ale z pewnym dystansem komentuj siebie i innych. Mężczyźni czasem nawet nie widzą tych rzeczy, które kobietom wygladają jako "koniec świata".

7. Nie opowiadaj o byłych, lub mężczyznach, z którymi miałaś kilka randek.

Napewno nie chcesz dać mu do zrozumienia, że jeszcze jesteś powiązana z eks chłopakiem. Nawet śmieszna historyjka o chłopaku, który był beznadziejny na pierwszej randce, nie wywrze na nim dobrego wrażenia. To da mu zrozumieć, iż próbujesz mu udowodnić jak pociągająca jesteś kobieta i jak mężczyźni stoją w kolejce do Ciebie. Być może tak jest w rzeczywistości, ale to nie jest temat do omawiania na pierwszej randce.

8. Zaproponuj jemu pomóc Ci w opłacaniu kolacji.

Mężczyźni lubią, gdy ich prosisz o pomoc, dlatego bądź odważna i poproś go zapłacić za rozrywkę, lub restaurację.

9. Nie napij się.

Na serio, kobieto. Ledwo przesuwane nogi, niejasne słowa, wielki usiłek usiąść na bar?! na krzesło w rzeczywistości. To nie jest dobrze. Jeśli masz chęć upić się na lekko, zapewnij sobie przekąskę zanim spotkasz się z chłopakiem, nawet jeśli będziecie mieli wspólną kolację. (Inaczej pierwszy kieliszek wina na pusty żołądek może przynieść wiele szkód.) Ogranicz sobie picie do 3 drinków, a jak jesteś bardzo chuda, wystarczy 1! Trzymaj się tylko jednego rodzaju drinka, wino czy piwo.

10. Nie rozmawiaj o seksie. W ogóle.

No jeśli tylko szukasz mężczyzny na jedną noc, lub nie chcesz angażować się w coś więcej niż intymne spotkania.

11. Niech zainicjuje pierwszy pocałunek.

I to ty będziesz ostatnia, aby ten pocałunek urwać, po to by chciał jeszcze i jeszcze...

Zarejestruj się teraz

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymać nowe hasło

Puk puk! Kto tam? "Cookies"! Poprzez kontynuowanie przeglądania witryny, wyrażasz zgodę na nasze wykorzystania 'cookies'.
Zgadzam się