4 kroki do następnej randki

Sukienka z bandażów odpada

Masz na sobie jeansy, obcasy i fajny top na pierwszej randce. Dobrze. Na następnym spotkaniu chcesz przykuć jego wzrok na sobie i ubrac coś, co naprawdę sprawi, iż mu szczęka odpanie. Nie chcesz wyglądać marnie, ale i za dużo pokazywać ciała też nie musisz. Zgadzamy się, pociąg fizyczny i chemia są bardzo ważne dla mężczyzn, i on musiał to już wcześniej poczuć, bo Wasze stosunki posunęli się o krok dalej. Dlatego nie pokazuj swój gorący temperament w wyciętej sukience, mikro mini lub mikro spodenkach. On może zmienić zdanie o Tobie.


Powiedz mu coś więcej o sobie... ale nie za dużo

Może naprawdę na pierwszej randce tak pasujecie do siebie, że czujesz, iż mogłabyś mu opowiedzieć dowolne rzeczy. Super, ale nie rób tego. Oczywiście, cel drugiej randki ma w sobie otwarte pogawędki, aby lepiej poznać jeden drugiego, ale wygadanie różnych pikantnych rzeczy, może doprowadzić do tego, że facet się przestraszy. Takie tematy, jak: byłe stosunki, zdrowie, problem z długami, sugerując chęć na ślub - są odstraszające. Możesz mówić o rzeczach, które lubisz i nie lubisz, zwariowane przygody które miałaś (i żadnych monologów, proszę). Bądź pewna, że dasz mu sporo możliwości do ujawnienia informacji o jego życiu i osobowości.


Zarejestruj się teraz

Poznaj naszych członków

Artur0744 z Zabrze
Artur0744
25, Zabrze
rufus76 z Wrocław
rufus76
42, Wrocław
Dejv z Przemków
Dejv
25, Przemków
karolwitanowski z Warsaw
karolwitanowski
35, Warsaw
egon1983 z Szprotawa
egon1983
35, Szprotawa
kakson123 z Iława
kakson123
23, Iława
Patki z Rybnik
Patki
24, Rybnik
kamil547 z Kluczbork
kamil547
24, Kluczbork
piotrg89 z Kraków
piotrg89
27, Kraków
deizzy z Warszawa
deizzy
25, Warszawa

Dotykaj go flirtując

Spędziłaś pierwszą randkę omawiając ciekawe tematy, no a następna randka może być nieco intymniejsza. Nie sugerujemy Ci żadnych cielesnych zabaw, a tylko flirt, który dość często króluje na następnych spotkaniach. Tak samo nie proponujemy Ci trzymać swoją rękę na jego kolanach w trakcie kolacji. Bądź subtelna, ciepłe i figlarne gesty, takie jak: lekkie dotknięcie jego ramienia, krótkie sciśnięcie jego ręki, dadzą mu znać, iż czujesz się komfortowo i swobodnie. Jak będzie wiedział, że dobrze się bawisz i jesteś wyluzowana, on też się uspokoi i będzie bardziej zrelaksowany.

Zostaw go z pragnieniem chcieć więcej

Jeśli naprawdę jesteś zainteresowana w poważne stosunki, nie śpiesz się. Robiąc nacisk na bardziej intymne propozycje może zastraszyć chłopaka, nawet gdy podobasz się mu. Bądź uwodzicielska, ale hamuj swoje chęci, niech to on się ściga Ciebie. Zakończ Waszą randkę namiętnym pocałunkiem i tyle, uwierz, to go zastawi pragnąć zobaczyć Cię ponownie, na randkę trzecią!

Rejestracja jest bezpłatna

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymać nowe hasło

Puk puk! Kto tam? "Cookies"! Poprzez kontynuowanie przeglądania witryny, wyrażasz zgodę na nasze wykorzystania 'cookies'.
Zgadzam się