8 błędów randkowych, które popełniają kobiety

Starasz się o to, aby Twoja randka była ostatnia, czy być może szukasz wyjścia, jak nie powtórzyć swoich błędów ostatniego spotkania? Trzymaj się naszym poradom i znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Jak mówiła słynna aktorka Audrey Hepburn: nic nie jest niemożliwe.

Łatwo osiągalna?

Nie proponujemy Ci grać w gry, ale sugerujemy Ci trochę zmniejszyć swoją pasję do mężczyzn, nie czekać ciągle na nich, mieć co do robienia. Sebastian z Kielc, przyznaje się, że w okresie, gdy był samotny, miał dookoła kilka kobiet, które dały mu twardo znać, iż czekają na jego krok, są wolne i gotowe do spotkań. To jego nie inspirywało, mężczyźni wolą osiągiwać, pokonywać przeszkody, takie jak: twój wolny czas, ciągle przepełniony zajęciami, twoje koledzy. Gdy mężczyźni mają przy sobie wszystko podane na talerzyku, nudzi ich to, bo nie ma żadnej iskierki. Dlatego czym więcej angażujesz się w swoje życie, tym więcej oni będą musieli uczynić wysiłku aby być częścią Twego życia.

Reabilitacja niegrzecznego chłopaka

Zakończenie stosunków nie zawsze jest łatwe i jeśli życie na solo nie jest Twoim najważniejszym i długotrwałym celem, być jedną jest lepsza opcja niż czuć się samotnie w parze z kimś, kto źle Ciebie traktuje. Dlatego dobrze się zastanów, czy warto ponownie zacząć chodzić z człowiekiem, który kiedyś Cię zranił, być może lepiej jest odpuścić go i dać szansę innym mężczyznom, bardziej wartym Ciebie.

Szukanie ideału

Są pewne cechy, które Twój wybrany powinien mieć, na przykład: uczciwość, a takie jak odmienny wygląd, kojarzący Ci się z gwiazdą filmową ma odejść do "może być“ kategorii. Usiądź i realistycznie zadecyduj jakie cechy charakteru i zalety są na “tak”, a potem bądź otwarta na resztę rzeczy.

Znajdź swoją drugą połówkę

Poznaj naszych członków

s3okl z Kluczbork
s3okl
30, Kluczbork
explolit z Poznań
explolit
31, Poznań
szywas z Kraków
szywas
37, Kraków
tomasz-marek z Włocławek
tomasz-marek
37, Włocławek
Agniecha090 z Wrocław
Agniecha090
21, Wrocław
jacek-ry z Milicz
jacek-ry
31, Milicz
anusi z 
anusi
34,
krzysztof-to z Pisz
krzysztof-to
43, Pisz
jurex56 z Zielona Góra
jurex56
63, Zielona Góra
zajc22kop11 z Łódź
zajc22kop11
28, Łódź

żal do siebie

Oprzyj się pokusie skarżeniu się na swój status singielki (to tylko go zmusi zamyślić się dlaczego siebie tak nie doceniasz) i wykorzystaj ten czas na randki z samą sobą. Weź lekcje tańca, schodź w odwiedziny do muzeum, spróbuj na smak nową winiarnię na rogu ulicy... Te wycieczki nie tylko dadzą Ci mnóstwo zabawy ale i szansę na spotkanie kogoś, kto rozdziela z Tobą te same interesy. Jest to większa frajda, niż siedzieć w domu czekając na kogoś, kto by mrugnął by Ci w sieci. Kolejny bonus? Będziesz miała sporo rzeczy do powiedzenia za kolacją, niż zwykle opowiadająć chłopakowi, jakie szef Ci przygotował zadania na Twoją przerwę obiadową.


Zbyt szybki skok do łóżka

Chodzenie z przystojniakiem typu “sexy” jest naturalnie zakodowane w naszych genach lecz sami chłopacy się przyznają, że od takich nie ma co oczekiwać dłuższych relacji.

Gilles Marini (sąsiad bohaterki Samanty w filmie “Seks w wielkim mieście”) radzi: “Mężczyźni uwielbiają kobiet, które szanują siebie i nie śpieszą się do łóżka, odwrotnie, idą na następne kilka spotkań. Na tych kilku randkach starają się poznać jeden drugiego i zrozumieć, czy te randki mają sens, czy sprawa pójdzie dalej. Kobiety muszą zrozumieć, iż poznawanie kogoś musi iść bez pośpiechu, aby należycie ocenić drugą osobę.”

Egoizm

Jeden z minusów bycia niezależną, może doprowadzić do tego, że będziesz miała pewną tendecję odmawiać większości mężczyznom na poważne stosunki. Upewnij się, że dajesz tyle, ile otrzymujesz od innych w swoich stosunkach. Związek obejmuje dwóch ludzi, którzy dzielą się nawzajem interesami i pobierają korzyść z tego. Nie jest ważne tylko to, co może Ci dać bycie z nim, ale i ty też musisz działać tak, abyście mogli uzupełnić jeden drugiego w Waszych stosunkach.


Wiara tylko w jednego

Większość kobiet podaje sobie pewny nacisk na to, aby odnaleźć tego jedynego, który czasem jest podobny do eks chłopaka, na każdym możliwym spotkaniu. Zamiast przekonywać się temu, iż Twój były był Twoją bratnią duszą albo idealnym-mężczyzną-ale-w-zwiąsku-małżeńskim, idź na randki z myślą, że jest mnóstwo mężczyzn, którzy mogą Cię rozśmieszyć, dzieląc się swoimi wartościami tak, aby Ci topniało serce. Będziesz miała dobrą zabawę z nimi wszystkimi, dopóki nie znajdziesz wśród nich tego, na kogo się zgodzisz do poważniejszych stosunków.


Gdy zapominasz o dobrych manierach

Nie wyobrażamy sobie, abyś zapomniała coś takiego jak słowo: "dziękuję".

Bartek z Piły mówi, że najlepszy sposób upewnić się czy chcesz się spotkać z dziewczyną ponownie, to sprawdzenie jej manier, takich, jak proste "dziękuję za mile spędzony czas" na koniec randki. Po prostu dobre maniery ustarzeli, dlatego mężczyźni czekają na podziękowanie nawet od tych kobiet, które są piękne jak Kate Beckinsale. Jeśli nie umiesz dziękować, nie czekaj na jego SMSa.

Rejestracja jest bezpłatna

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymać nowe hasło

Puk puk! Kto tam? "Cookies"! Poprzez kontynuowanie przeglądania witryny, wyrażasz zgodę na nasze wykorzystania 'cookies'.
Zgadzam się