Błędy randkowe, których mężczyźni muszą unikać

Zwróć uwagę na poniższe wskazówki i będziesz w stanie bezpiecznie poruszać się przez wszelkie romantyczne spotkania, które zamierzasz zdobyć. Kto wie, może nawet będziesz miał szczęście na drugą randkę z podobającą się Ci osobą.

Niewłaściwe miejsce

Poznałeś kobietę marzeń i chcesz zawojować jej serce, ale nie znaczy to, że musisz się śpieszyć rezerwować stolik w ekskluzywnej restauracji. Wręcz przeciwnie: chyba, że jest hrabiną.

Oczywiście, trzeba unikać miejsc, gdzie kelnerzy są nieuprzejmi, a jedzenie nie do przyjęcia. Najlepsza opcja to relaksująca atmosfera, modny, ale nie zbyt drogi pub lub restauracja.W takim miejscu kobieta się będzie czuła jak w domu.

Co do kina, pozbyj się tego pomysłu. Ona albo zaśnie, albo zechce oglądać "Seks w wielkim mieście".

Niedopasowany ubiór

W czasie, gdy ty się śpieszysz na randkę z pracy i ubierasz się w to, co masz w czystym stanie, kobieta na ubranie rozlicza kilka dni, a szykuje się kilka godzin na tę oczekiwaną randkę. Dlatego, gdy zamierzasz nurkować w swoim stosie ubrań w celu znalezienia coś na randkę, postaraj się i ty też, zadbaj o to, aby Twój ubiór spodobał jej się.

Nie bądź kierowcą

Tak, w hollywoodzkim filmie często świat randek jest przedstawiany z autem, w którym oboje podróżujecie dookoła okolic. W rzeczywistości, możesz zruinować randkę poprzez zaczęcanie przejechać się Twoim samochodem, nawet jeśli Twoje auto jest czyściutkie i nowiutkie.

Czy kogo fascynuje jazda dookoła miejsc, które już się zna, w dodatku będąc za kierownicą będziesz zmuszony do kontrolowania drogi, a nie rozmowy. Najgorsze, oznacza to też, że będziesz musiał być trzeźwy całą noc, nawet słabe piwko na relaks odpada.

Znajdź swoją drugą połówkę

Poznaj naszych członków

Bubba z Wrocław
Bubba
31, Wrocław
karo86 z Wołomin
karo86
32, Wołomin
wieslaw-wi z Ośno Lubuskie
wieslaw-wi
49, Ośno Lubuskie
pit_19 z Radomsko
pit_19
29, Radomsko
adamollo78 z Gliwice
adamollo78
41, Gliwice
nigerdh z Kielce
nigerdh
29, Kielce
micha-fa z Łańcut
micha-fa
28, Łańcut
gregorios88 z Górzno
gregorios88
31, Górzno
1414macin z 
1414macin
26,
veselin z Oleśnica
veselin
34, Oleśnica

Zbyt chętny

Diamenty mogą być najlepszymi przyjaciółmi kobiet, ale na pierwszej randce to odpada. Jeśli przyniesiesz ze sobą puszkę z biżuterią, ona będzie myśleć, iż starasz się za mocno i wyglądasz głupio.

Ta sama reguła jest i dla kwiatów, czekolady, drogich perfumów itd. Jeżeli chcesz się postarać o dobre wrażenie, najlepszy sposób to załatwić, to na przykład zapłacić za danie czy napój.

Zbyt niegrzeczny?!

Wszystkie kobiety marzą spotkać księcia o nienagannych manierach. Gdy będziesz w arogancki sposób zachowywać się z kelnerem, nie zdołasz się zorientować, jak kobieta będzie posuwać się w stronę wyjścia. Nie znaczy to, że musisz być jak James Bond, całą noc walcząc o dobro. Ale pamiętaj o prostych rzeczach, takich jak, powiedzieć "proszę" i "dziękuję", które Ci zaoferują odwrotną przyjemność. To samo dotyczy śmieć, które musisz wyrzucać do śmietnika, będąc na spotkaniu z kobietą. Oczywiście nie pisz kolegom, a także nie dzwoń, godziny randki są tylko dla Ciebie i dla niej. Najważniejsze, nie zapomnij powiedzieć kobiecie komplement o tym, jak pięknie jest ubrana, nawet przez zaciśnięte zęby, ale powiedz.

Pachniąca potrawa

Są dwie złote reguły w jedzeniu z kobietą: nigdy nie zamawiaj stejku z kobietą, która jest wegetarianką; nie zamawiaj cebuli, unikaj takich potraw.

Gdy zamówisz pierwsze, będziesz musiał wysłuchać lekcję o etyce traktowania mięsa. Gdy zamówisz drugie, zruinujesz szansę (jeśli taka jest) zakończyć randkę nocną przygodą.

Może to dźwięczy głupio, ale najlepiej grać z tym bezpiecznie i odmawiać możliwości zjeść coś, co jest bardziej ostre niż sadzone jajko.

Napoje

Naukowy fakt jest taki, że kobiety lubią delektować drogie napoje. Nie musisz skąpić na koszcie, zakazując dla niej mały kieliszek wina.

Nawet jeśli ona zakazuje kilka kielichów rumu, najlepiej jest zakazać całą butelkę i pilnować ilość ubywającego napoju. Musisz także dolewać jej rumu dopóki ona nie zdąrzyła wypić cały kieliszek. Również, zadbaj o to, by nie wypiła drinka szybciej niż ty, bo będzie się czuła głupio. Trudna to praca, ale...

Słuchaj

Gdy napoje są nalane, a danie zakazane, przychodzi czas na rozmowę. I podczas gdy ona może wyzwolić zamieć słów z prędkością pozornie niemożliwą, musisz skupić się na tym, co ona mówi..

Najlepiej, zadaj kilka pytań, aby pokazać, że jesteś zainteresowany oraz kiwaj głową w trakcie jej opowiadań. A także, nigdy, w żadnym wypadku nie pytaj o żadne szczegóły o jej byłym.

Zapłać za obiad i...

Od kilkudziesięciu lat kobiety pozbywały się swoich staników w imię równości płci, ale na moment, gdy kelner przynosi rachunek za kolację, może się cofnąć ze swojej pozycji równych praw.

Jest szansa, że ona zaproponuje zapłacić część sumy i niezgrabnie dostanie swoją portmonetkę ze sztywną twarzą. Dlatego nie ważne jak prostym jesteś chłopakiem, kobieta spodziewa się, że Ty się zajmiesz opłatą wszystkich rachunków za rozrywki. Otrzymasz gratis w postaci następnej randki, jeśli wyjmiesz kalkulator do zliczenia wszystkich rachunków i do tego zapytasz, czy woli ona jeszcze gazowanej wody.

Gorące łoże

Po zapłaceniu za wino, jedzenie, taksówkę, większość facetów ma nadzieję na wspólną noc.

Najlepiej jest grać na luzie, do momentu gdy odczujesz, że nie ucieknie od Ciebie, gdy obdarujesz ją buziakiem.

Co dziwne, jak będziesz bardziej spokojny, nie skory do działań, to może wzbudzić w niej ciekawość, dlatego nawet być może sama Cię obdarzy pocałunkiem.

Znajdź swoją drugą połówkę

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymać nowe hasło

Puk puk! Kto tam? "Cookies"! Poprzez kontynuowanie przeglądania witryny, wyrażasz zgodę na nasze wykorzystania 'cookies'.
Zgadzam się