Jak być bardziej pewnym siebie?

Randki są często pełne stresu, nawet próby umówić się są niepokojące gdy jesteś nieśmiały. Jeśli jesteś nieśmiały, to znaczy boisz się, że ktoś Ci odmówi. Możesz łatwo się przetransformować w pewnego siebie, co da Ci pewnej mocy zatrzymywać przy sobie, podobające Ci się, osoby.

Wyprostuj się – Gdy stoisz wyprostowany, wciągnij mięśnie brzucha. Twój kręgosłup będzie naturalnie wyrównany i plecy wyprostowane. Wyprostowany mężczyzna jest godny westchnień i zaufania. Zgarbiony chłopak czasem nawet wygląda bardziej nieszczęśliwy, niż ten, kto chodzi wyprostowany i ma pełnę głowę stresu, przeżywań, choć po nim tego nie widać.

Skrzyżowane ręce – To, w jakiej pozie jest Twoje ciało, dużo co mówi o Tobie. Jeśli krzyżujesz ręce siedząc na przeciw osoby, z którą rozmawiasz, jest to znak dla niej, że jesteś nieśmiały. Naucz się tego unikać, bądź swobodny w ruchach, to doda Ci uroku.


Rejestracja jest bezpłatna

Poznaj naszych członków

nomias z Wolsztyn
nomias
25, Wolsztyn
marcin8431 z Łódź
marcin8431
34, Łódź
karolka11 z Sulejów
karolka11
24, Sulejów
riki82180 z Oleśnica
riki82180
36, Oleśnica
daniel-janik z Luboń
daniel-janik
26, Luboń
sebastian61 z Kętrzyn
sebastian61
21, Kętrzyn
zzioomeek z Białystok
zzioomeek
24, Białystok
normalna z Piotrków Trybunalski
normalna
59, Piotrków Trybunalski
Delfin_Butlonosy z Kraków
Delfin_Butlonosy
22, Kraków
IBRAHIMMUSTAFA z Głogów
IBRAHIMMUSTAFA
51, Głogów

Podtrzymuj kontakt wzrokowy – Gdy się spotykasz z ludźmi, patrz na nich skupiając się na oczach i twarzy. Nie znaczy to, że musisz ciągle wpatrywać się w ich oczy, bo może to być odstraszające. Pamiętaj o tym, aby dodać swemu spojrzeniu uśmiechu, aby taki kontakt wzrokowy był pozytywny wobec innych osób.

Zrób pierwszy krok – Gdy chcesz nawiązać rozmowę, wstań bliżej do tej osoby. Złap kontakt wzrokowy i uśmiechnij się. Jeśli ta osoba uśmiecha się Ci się wzajemnie, i też próbuje spojrzeć na Ciebie, to znaczy, że jest otwarta na rozmowę. Wciągnąć inną osobę do rozmowy jest trudne, ale przyzwyczaisz się jak tylko zagadnisz do ludzi, powoli otrzymując zaufanie.

Czuj się bezpiecznie – Gdy spotykasz kogoś, do kogo masz zainteresowanie, bądź ciekawski na temat tej osoby. Zadawaj pytania, na które ta osoba nie odpowiadałaby: „nie” i „tak”, stwórz konwersację złożoną ze wspólnych interesów, aby rozmowa toczyła się z tematu na temat.

Mów komplementy – Jeśli nie wiesz, jak zacząć konwersację, komplement jest zawsze do zaakceptowania. Powiedz prawdziwy i przyjemny komplement, który jest właściwy tylko dla tej osoby. Tylko bądź uważny, nie mów komplementów związanych z ciałem tej osoby, nie wdawaj się w szczegóły.

Przyglądaj się reakcji innych ludzi – Możesz wiedzieć kiedy ludzie są zainteresowani Tobą z ich reakcji i zachowania wobec Ciebie. Jeśli osoba jest szczęśliwa i dalej rozmawia z Tobą, uśmiech będzie szerszy, będzie posuwać się coraz bliżej Ciebie. Jeśli ktoś nie tryska entuziazmem, nie przejmuj się, ponieważ może być, że ta osoba też stresuje.

Ciągle zapraszaj ludzi na wyjście – Kawa lub lunch najczęściej dobrze się sprawdza na pierwszej randce. Zacznij od rozmów o działalności, w której oboje bracie udział i pytaj mimochodem czy ta osoba chciałaby z Tobą się ponownie umówić.

Ten spis porad może się zwiększyć, ale najważniejszą rolę grasz Ty. To Twoje nastawienie musi być pozytywne, nikt nie musi widzieć w Tobie nieszczęsnego samotnika, beznadziejnie szukającego miłości. Udowodnij kobietom, że jesteś wart ich uwagi, bądź zadbany i odważny!

Rejestracja jest bezpłatna

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymać nowe hasło

Puk puk! Kto tam? "Cookies"! Poprzez kontynuowanie przeglądania witryny, wyrażasz zgodę na nasze wykorzystania 'cookies'.
Zgadzam się