Jak flirtować z kobietą?

Mężczyźni często widzą w kobietach pewną tajemnicę, kod, który trzeba złamać. Dlatego flirtowanie z kobietą jest czasem trudne, bo mają nastroje, które płeć przeciwna nie jest w stanie zrozumieć.

Sztuka flirtowania i uwodzenia, jak i inne nawyki nie przychodzą nam tak łatwo i naturalnie, chociaż mogą być ciągle rozwijane i dopełniane coraz innymi sztuczkami. Nawet korzystając z naszych porad, oczywiście przy włożeniu w to pewnego wysiłku i chęci, możesz zadziałać jak magnes dla pożądanych kobiet. Proponujemy Ci kilka prostych, ale skutecznych mini porad, które zmienią Twój pogląd wobec siebie samego. Również, przekonasz się, jak łatwe są niektóre sztuki flirtowania, o których być może nawet nie podejrzewałeś.

Uśmiechnij się – To napewno najłatwiejszy sposób na flirt. Uśmiech stwarza pozytywną atmosferę i kobieta czuje, że masz sympatię do niej. Naturalny Twój uśmiech musi się różnić od tego, jaki posyłasz do flirtu, który ma mieć więcej pasji lub tajemniczości. Uśmiechaj się przy każdej dobrej okazji, nawet wtedy, gdy podajesz rękę do przywitania się, przedstawiając się, mówiąc komplement... Pamiętaj, że uśmiech łamie wszelki lód, dlatego jest o wiele łatwiej rozpocząć rozmowę z człowiekiem, który obdarzył Cię uśmiechem. Ćwicz swój uśmiech w lusterku i naucz się jak się uśmiechać i nie wyglądać głupio lub odstraszająco.

Niech złapie Twoje spojrzenie - Może się wydawać, że jest to zajęcie dla nieśmiałych, ale odwracając swój wzrok w trakcie wpatrywania się w jej oczy, może być zalotne. Jeśli chcesz, aby ona zrozumiała, iż podoba Ci się, patrz na jej twarz. Gdy zobacze Twoje spojrzenie, uśmiechnij się, zatrzymaj spojrzenie na kilka sekund i odwróć się.

Zarejestruj się teraz

Poznaj naszych członków

Romek z 
Romek
43,
Miras75 z Katowice
Miras75
43, Katowice
Cristower z Białystok
Cristower
24, Białystok
mateusz8989 z Częstochowa
mateusz8989
30, Częstochowa
Bobolek z Opole
Bobolek
24, Opole
Dareekkkkkkkkkkkkkkk z Bielsko - Biała
Dareekkkkkkkkkkkkkkk
29, Bielsko - Biała
staszek19975 z Bystra
staszek19975
22, Bystra
DJKali z Lublin
DJKali
25, Lublin
No_nick z Solec-Zdrój
No_nick
26, Solec-Zdrój
lilcia1910 z 
lilcia1910
28,

Mrugnij – Mrugnąć raz szybko i słodko wolno dla przypadkowej osoby, która przeszła się obok, pojawiła się na Twoim horyzoncie. Oczywiście, że w czasie rozmowy też możesz sobie na to pozwolić, lecz nadmiernie nie mrugaj, aby nie było to dziwaczne. Jeśli kobieta mówi Ci coś, po czym jest zażenowana, możesz mrugnąć do niej, aby podzielić się z nią tajemnicą tej konwersacji.

Bądź kreatywny - Ważne jest uwieść jej myśli w pierwszej kolejności. Korzystając z prawidłowych słów, dotrzesz do jej głowy i sprawisz, iż będzie ciągle myślała o Tobie. Oczywiście, zadbaj o komfort, gdy rozmawiasz z nią. Kobiety lubią gadać, więc ustanowienie relacyj nie jest tak trudne, jak może się wydać, wiedząc, iż kobiety kochają uszami. Tylko pamiętaj o słowa, które pasują tylko w określony moment i bądź uczciwy w rozmowie.

Kontakt wzrokowy – Patrząc na kobietę (nie gapiąc się) dłużej niż zwykle, stworzy to prawidłową wiadomość, że jesteś zainteresowany nią. Pamiętaj zatrzymać wzrok na twarzy, a na inne części ciała zerknąć tylko na kilka sekund lub raz na chwilę.

Powiedz komplement – Rozpocznij rozmowę od komplementu (oczywiście dodając swój uroczy uśmiech). Tylko bądź ostrożny, zwróć uwagę na to, co podziwiasz w tej kobiecie. Na pierwszym spotkaniu najlepiej się zatrzymać tylko na twarzy (gdy chcesz oszacować jej urodę), a nie na ciele, jak by nie było boskie.

Sprawdź jej mowę ciała – Większość mężczyzn rezygnują z odczytania mowy ciała, choć to jest jedną z najważniejszych rzeczy, która ujawnia wszystką prawdę. Kobiety najczęściej robią te same ruchy – czego mężczyźni są nieświadomi – wskazujące podoba im się mężczyzna z którym rozmawiają, czy nie. Na przykład, zaczesanie palcami włosów za uszy - dobry znak, że jest Tobą zainteresowana. Inne istotne ruchy, to kontakt wzrokowy, staranie się zwiększyć lub poniżyć głos tylko w celu dopasowania do Ciebie. Radzimy nie przyjmować jednego gestu do całkowitego obrazu, jak na przykład: gdy skrzyżuje ręcę, może to być znak, że jest wrażliwa do nowych ludzi, niekoniecznie ma to znaczyć, iż nie chce się z Tobą przyjaźnić.

Popraw jej humor - Dobry śmiech prowadzi do zdrowej konwersacji między Tobą a kobietą. Poczucie humoru może zostawić pozytywne wrażenie, które Ci pomoże zdobyć zaufanie. Tylko pamiętaj, że to, co bawi Ciebie, może nie rozśmieszyć Twoją pasję. Zobacz, jak reaguje na żarty, które Ty lubisz, jeśli pozytywnie, posuwaj się dalej.

Bądź pozytywnie nastawiony - Uwierz nam, że człowiek, pokazujący swój smutek, rozczarowanie i nawet bunt na niektóre tematy, odstrasza kobietę. Nikt nie chce wysłuchiwać negatywne zdanie, bo nikomu to radości nie dodaje. Unikaj tematów typu: religia, polityka, byłe związki itd. Bądź wesoły, inteligentny, używaj pozytywnej filozofii.

Dotyk - Dotknij jej dłoni na chwilę lub dotknij jej pleców, gdy pomagasz jej usiąść do stołu. Dotykanie jest dobrym indykatorem sympatii, jeśli podobasz się kobiecie, nie odsunie się w stronę od Twojego dotyku. Ale nie przesadzaj, nie dotykaj ją zawsze i wszędzie, bo oleje Cię.

Szybko decyduj - Marudzenie przy wybieraniu idealnej kawy czy czytaniu meniu, nie robi dobrego wrażenia na kobiecie. Decydując szybko i łatwo, pokazujesz, że jesteś zawsze zdecydowany, wiedzący co tak naprawdę chcesz i pragniesz, bo akurat takich mężczyzn kobiety potrzebują.

Bądź cierpliwy - Odnoś się do wszystkiego spokojnie, nie pędź. Jeżeli kobieta nie chce być dotykana na pierwszym spotkaniu, nie rób tego. Jeśli jest czasem złośliwa, oprzyj się temu. Tak czy inaczej będzie bardziej zaintrygowana Tobą.

Zarejestruj się teraz

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymać nowe hasło

Puk puk! Kto tam? "Cookies"! Poprzez kontynuowanie przeglądania witryny, wyrażasz zgodę na nasze wykorzystania 'cookies'.
Zgadzam się