Porady dla mężczyzn na online randki

Czy zastanawiałeś się kiedy, jak wyglądasz w internetowej przestrzeni, gdy próbujesz poznajomić się z kimś? Zanim nie przeczytasz naszych porad dotyczących randków online, nic nie postanawiaj, naucz się od nas czegoś nowego!

Scena z barem już odpada. Życie w Webie, to jest trend!

Potrzebujesz dowodu? Badania pokazały, że amerykańczycy tracą co najmniej bilion dolarów na randkowe portale. Z Ameryki moda na internetowe randkowanie posuwa się na Wschód. Ludzie klikają jak opętani, dlatego nie dziwi nas to, że 20% nowo stworzonych par mówią, iż znaleźli jeden drugiego dzięki internetowi.

Mimo całego potencjału i powodzenia online spotkań, oszałamiająca liczba mężczyzn (97%) poddaje się już po 3 mięsiącach byciu na portalu, to znaczy rezygnują z czatowania. Dlaczego tak jest? Psycholodzy twierdzą, że są oni nieaktywni i nie zdają sobie sprawy z tego, dlatego i nie ma tak oczekiwanego rezultatu. Pozostałe 3% zdobywają wszystkie możliwości dobrze się zabawić i osiągnąć swój cel. Mając prawiedłowe zdjęcia, profil, parametry wyszukiwania i teksty do rozmów, masz wolną drogę do dowolnej kobiety spotkanej na portalu. Skorzystaj z naszych rad, które zebraliśmy dla Ciebie z różnych dobrych źródeł i będziesz mógł zmienić swój pogląd na online przyjaźń, bo będziesz miał sporo propozycji od płci przeciwnej!


1. Twoje zdjęcie decyduje!

Mężczyźni często myślą, iż kobiety nie są takie powierzchowne jak oni sami, ale nie zapominajmy, nie są ślepe! Większa część użytkowników randkowych portali, w tym wypadku kobiety też, zanim jak odpisać na otrzymaną wiadomość zaglądają na profil, aby ocenić Twoje fotki i zdecydować odpisać Ci, czy nie. Rzeczywiście, aby one Ci odpisały, Twoje zdjęcia muszą być dobrej jakości, robione nie przez telefon. Najczęściej kobiety przykuwają zdjęcia, gdzie mężczyźni nie stoją i uśmiechają się w kamerę, ale są złapani w pewny moment, gdy się czymś zajmują. Zdjęcia mają być Twoją wizytówką, dlatego zadbaj o dobry wygląd i tło zdjęcia.

Znajdź swoją drugą połówkę

Poznaj naszych członków

Biszkopt z Lubin
Biszkopt
33, Lubin
Kurczak93 z Chojnice
Kurczak93
26, Chojnice
zbysiupysiu z Gdańsk
zbysiupysiu
36, Gdańsk
rafal1927 z Białystok
rafal1927
32, Białystok
albertgorczany z Jasło
albertgorczany
29, Jasło
deniso z Warszawa
deniso
39, Warszawa
mat21 z Zawonia
mat21
24, Zawonia
marylka1202 z Kraków
marylka1202
69, Kraków
djbass z Radom
djbass
28, Radom
wporzadku90 z Białystok
wporzadku90
28, Białystok

2. Opowiedz dla niej kilka historyjek

Portale dla randek są przepełnione mężczyznami, którzy rozpoczynają rozmowę od przymiotników, lubię, nielubię... Kobiety zaś bardziej reagują na opowiadania, obrazy i emocje. Więc, aby się wyróżnić od tych facetów, musisz:

...mieć humor. Jeśli jesteś muzykiem, możesz zażartować w stylu: "Gdy byłem mały, wzięłem trąbkę i zagrałem Louis'a Armstrong'a "What a Wonderful World", moja mama była w łzach, bo grałem tak fałszywie. No, a teraz gram na trąbce aby przeżyć."

...być konkretny. Zamiast pisząc: "Lubię chodzić do barów, klubów itd.", napisz: "W weekend lubię być w ... (tu wpisuj nazwę baru, klubu czy pubu gdzie najczęściej bywasz). Jest to niczym łamacz lodu, szczególnie jeśli kobieta wie te miejsce.

...być prawdziwy. Wiedz, iż kobiety są przebiegłe, bo pierwsza rzecz, którą kobieta robi, to wyszukuje w google info o Tobie. Jeśli Twój profil na facebook'u i profil na innym randkowym portalu nie zgadzają się, ucieknie od Ciebie po pierwszej rozmowie.

...być lakoniczny. Badania wykazały, iż użytkownicy randkowych portali najczęściej zapełniają wszystkie możliwe pola o sobie jak najobszerniej, są tam wszystkie detale od A do Z. Nie przesadzaj. Twój opis musi być jak kobieca spódnica - dość długi, aby ukryć wabiącą informację, dość krótki, aby być interesującym.


3. Gra z odnawianiem

Są nawet trzy przyczyny, dlaczego musisz czas od czasu zmieniać swoje zdjęcia i informację o sobie. Po pierwsze, różnorodny odcień Twojego profilu będzie apelował do różnego typu kobiet. Po drugie, unowocześnienie profilu da drugą szansę zaciekawić kobietę, która wcześniej Ci nie odpisała. Będziesz wyglądać jak w ogóle inny użytkownik, z nowo dodanymi zdjęciami, dlatego pociągnisz za sobą uwagę. No a trzecia przyczyna jest najważniejsza. Gdy odnawiasz swoje danne, system portalu wyrzuca Twój profil do przodu w rezultatach poszukiwarni, gdy kobiety szukają odpowiednich mężczyzn. Jest to jak bycie na topie w Google wyszukiwarce. Być może jest to nudna zabawa, ale przyciąganie uwagi swoim profilem ma wielkie znaczenie, bowiem największe.


4. Pisząc wiadomość,

nie pisz jak małoletni, to znaczy nie używaj skrótów, tymbardziej pożyczonych z języka angielskiego, jak np." "LOL, BTW, C'MON, U R, LUV" itd. Pisząc skróty, lub nawet coś takiego jak pojedyncze słowa: "sexy, piękna", zmniejszają szansy na odpowiedź. Nawet słowa: "jesteś piękna" nie są wskaźnikiem inteligencji, inna sprawa, jeśli swoim tekstem zaciekawisz ją, aby Ci mogła odpisać zadając pytanie. Nawet jeśli napiszesz: "KRĘCISZ MNIE STRASZNIE", jest to bowiem najgorsze co możesz napisać w celu rozpocząć rozmowę. Kobiety nie chcą się spotykać z głupimi facetami. Co w takim wypadku robić? Co masz pisać?


5. Rozkręcaj się

Kobiety mogą nie odpisać na Twoje wiadomości z wielu przyczyn, dlatego nie załamuj się i nie myśl od razu, że problem jest w Tobie. Utrzymuj myśli, że kobiety wkrótce Ci napiszą. Ty je wybierasz, ani one Ciebie, dlatego nie pisz w stylu: "Mam nadzieje napiszesz mi", ślij wiadomość typu: "Porozmawiamy wkrótce".


Sprawdź jej aktywność

Choć i wabiące są niektóre kobiety, ale jeśli nie logują się przez kilka miesięcy, nie rób żadnego wysiłku, zatrzymaj się na tych kobietach, które są często online. Będziesz miał gwarantowaną odpowiedź, oczywiście jeśli zaczepisz odpowiednio.


Zapieczętuj interes

Gdy otrzymałeś odpowiedź, dwie, jesteś w połowie drogi do randki. Zatrzymaj się na rzeczach z humorem i lekkością, nie nalegaj na randkę, ale pchaj się w tę stronę. Słowo kluczowe - "spotkanie", a nie"randka". Przypadkowe zaproszenie na coś, co splanowałeś zrobić, czy gdzieś schodzić, na przykład: pójśc na fajną komedię, gra o wiele lepiej niż zaproszenie na randkę. W taki sposób otwierasz dla niej okno do swego życia, bez żadnych skrupułów naprawdziwej randki, ma być wyluzowana atmosfera.

Znajdź swoją drugą połówkę

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymać nowe hasło

Puk puk! Kto tam? "Cookies"! Poprzez kontynuowanie przeglądania witryny, wyrażasz zgodę na nasze wykorzystania 'cookies'.
Zgadzam się