Wybór odpowiednich momentów, to połowa sukcesu w uzyskaniu randki

Aby randka się udała, ważne jest wybranie odpowiedniego czasu na spotkanie. Musisz tolerować wolny czas kobiety, dlatego przed tym jak zaproponować któryś dzień i godzinę, pomyśl, czy jest to weekend czy zwykły dzień w pracy.

Przypuśćmy, że poznałeś właściwą Panią, z którą chcesz szybciej się spotkać i poznać ją bliżej. Wołanie na randkę natychmiast jest to niczym gorączka, lecz proponowanie spotkania na następny tydzień jest też czasem niebezpieczne. Za taki, być może i krótki. kawał czasu, kobieta może się zapoznać z kilkoma kandydatami, schodzić na randki z nimi i nawet zadecydować z kimś pozostać. Cóż, zdarza się, ale w tym wypadku nie musisz siebie o to winić, to po prostu przypadek. Tymczasem to nie oznacza, iż powinienyś nalegać na spotkanie i błagać spotkać się jak najszybciej. Kobieta może odmówić, i nie oznacza to całkowicie, że nie chce. Czasem po prostu przyczyna rezygnacji z tak szybkiej randki może być obawa przed następnymi relacjami, kłopoty z rodziną czy inną sferą jej życia. Jak dodamy do tego chorobę, brak czasu i drugie czynniki, upewnimy się, iż nie wszystko zależy od nas samych.

Jak ktoś akceptuje Twoją propozycję na spotkanie, możesz kontrolować wybieranie dnia. Twoje podstawowe instynkty radzą Ci wybrać się na weekendową randkę, bo nie musisz iść do pracy na następny dzień i masz sporo czasu do pełnego relaksu. W dodatku, te dni mają duży wybór w rozmaitych wydarzeniach, mają dobrą atmosferę, zapraszają do tańca kluby, puby i dyskoteki... Jednak to może być także i nieudany wybór dnia.

Weekend często nam się kojarzy z jedynym wolnym czasem, dlatego często dosyć wcześnie planujemy nasze soboty i niedziele. Niektórzy za te dwa dni muszą załatwić sporo spraw i odwiedzić wszystkie dawno widziane osoby.

Znajdź swoją drugą połówkę

Poznaj naszych członków

walter-dudek z Lubań
walter-dudek
25, Lubań
max-nguyen z 
max-nguyen
27,
profemargera z Szczecin
profemargera
26, Szczecin
Agniesia20p z Golub-Dobrzyń
Agniesia20p
24, Golub-Dobrzyń
hana1519 z Kraków
hana1519
64, Kraków
bodzioman18 z Krotoszyn
bodzioman18
30, Krotoszyn
brono503 z Lublin
brono503
25, Lublin
Bartek941 z Zielona Góra
Bartek941
24, Zielona Góra
sztygar z Jastrzębia
sztygar
43, Jastrzębia
stan_rob2 z Warszawa
stan_rob2
63, Warszawa

Dni powszednie być może nie wyglądają romantycznie i nie mają uroku na randki, a także często są zajęte pracą, nauką, zainteresowaniami i hobby. Lecz są bardziej luźniejsze niż weekend, dlatego wieczorowa randka dnia powszedniego jest bardziej zrelaksowana i nieformalna.

Co więcej, spotykając się na przykład w poniedziałek, nie ma wielkiej możliwości, że randka się zaciągnie aż do rana, dlatego jeśli randka jest nieudana, łatwo możemy ją zakończyć pod pretekstem, iż mamy jeszcze spraw do załatwienia. Następna korzyść, jaką możesz otrzymać od takich dni, to minimum imprez. Nie będziesz konkurować z innym wydarzeniami, w których dziewczyna mogłaby brać udział, zamiast być z Tobą.

Następnie, możesz się nauczyć nie przejmować się w takich sytuacjach, gdy kobieta odpowiada negatywnie na Twoje propozycje. Bądź łatwo przystosujący się do różnych odpowiedzi. Zawsze oferuj kobiecie kilka dni i miejsc na spotkanie, i zapamiętaj kiedy odmawia Ci i pod jakim pretekstem. Gdy kilka razy rezygnuje z Twojej propozycji argumentując innymi zajęciami i sprawami, możesz zdecydować, że to są wymówki, aby nie iść z Tobą. Popełniasz błąd, ponieważ może to być z innego powodu, nie ma tak wielkiego prawdopodobieństwa, że chce się pozbyć Ciebie. Daj znać, iż jesteś nią zainteresowany i gdy będzie miała wolnego czasu w swoim harmonogramie, możesz podać kilka rozwiązań na dobry dzień. Zawsze podkreślaj, że tak samo jesteś zajęty i trudno Cię złapać na randkę, inaczej będziesz wyglądał jak nieciekawy, nudny, niczym nie zajęty mężczyzna.

Z drugiej strony, nawet jeśli otrzymasz głupie wymówki, zastanów się czy warto nadal zapraszać kobietę na spotkanie, gdyż jej częste i nie argumentowane odmowy mogą być nic innego jak zero interesu do Ciebie. Jeśli jest bardzo zainteresowana Tobą, uwierz, usunie wszystkie przeszkody, które ma na drodze do randki.

Jeśli jesteś w klubie, czas tu też gra ważną rolę. Prosząc o taniec kobietę, która właśnie niedawno się spotkała z przyjaciółmi, jej odpowiedź będzie negatywna, nawet jeśli jej podobasz. Z drugiej strony, jeśli podejdziesz do kobiety, której koleżanka odeszła na chwilę, może Ci to pomóc, ona będzie otwarta na twoje namiary. Staraj się odczytać sygnale sytuacji. Tylko, że zapraszając kobietę do tańca w klubie o 1 nad rana, gdy DJ ma zagrać ostatnią piosenkę, nic z tego nie wygrasz, chyba że, oboje jesteście beznadziejni.

Po kilku dialogach, będziesz wiedział czym się kobieta zajmuje, kiedy ma wolne dni i jakie miejsca lubi, dlatego nie stworzy to żadnych komplikacji, aby zaproponować jej konkretne dni na randkę, a jak nie będzie mogła, zawsze mieć alternatywę. Oczywiście, pamiętaj akcentować, iż też masz wiele do zrobienia i nie tracisz czasu na marne...

Więc: • Orientuj się, gdy kobieta ma dobry moment powiedzieć "nie"

 • Bądź łatwo przystosowujący się, zawsze oferuj alternatywę gdy pytasz: jesteś wolna we czwartek czy piątek?

 • Nie walcz z jej wymówkami, posuwaj się dalej

 • Zawsze dawaj znać, że też bywasz zajęty

 • Pogodź się z tym, że niektórych ludzi spotkasz w niewłaściwym czasie

 • Na pierwszą randkę wybierz wieczór lub noc dnia powszedniego

 • Wybierz dobry moment, aby móc zoorganizować randkę w barze lub klubie

 • Nigdy nie obawiaj się pytać. Czym częściej pytasz o coś, tym stajesz się bardziej pewny siebie

 • Staraj się nic jej nie proponować w sytuacji, gdy jest z kilkoma osobami, ostrożnie wybieraj dobry moment dla maximum efektu

 • Nie denerwuj się, jeśli mówi Ci nie - uśmiechnij się!

 • Wypracuj najlepsze okazje, aby zaprosić kogoś na randkę

 • Nie proponuj jej żadnego spotkania gdy ma dużo pracy, jest zestresowana czy nieszczęśliwa, czy być może czuje się źle

Znajdź swoją drugą połówkę

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymać nowe hasło

Puk puk! Kto tam? "Cookies"! Poprzez kontynuowanie przeglądania witryny, wyrażasz zgodę na nasze wykorzystania 'cookies'.
Zgadzam się